توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت یازدهم:

آرمین به دنبال کسانی می گردد که سیستمش را از کار انداخته اند. جهان برای پیدا کردن آناهیتا به سراغ آرمین می آید، آرمین او را به مسیری پر پیچ و خم هدایت می کند. هاله حلقه ی ربط ماجرای زدن بهمن به افراد ناشناسی است که برملا شدن هویت شان کم کم مسیر بازی را تغییر خواهد داد…

بهمن پس از ضربه‌ی چاقویی که در درگیری با زن و مردی ناشناس به گلویش اصابت می‌کند، فقط می‌تواند با فرزان تماس بگیرد و بعد بیهوش می‌شود. فرزان بهمن را به بیمارستان می‌برد، اما او به علت خون زیادی که از دست داده است به کما می‌رود.

آرمین که هک شدن سیستمش به کلی ذهنش را درگیر خود کرده است، با خبری شوک آور و شک بر انگیز مواجه می‌شود. جهان خبر از ناپدید شدن آناهیتا می‌دهد.

داستان شبی که آناهیتا و جهان به خانه‌ی مروارید رفتند را هر کسی از دید خودش تعریف می‌کند و این روایات هیچ نتیجه‌ای هم در بر ندارد و پازل گم شدن آناهیتا را تکمیل نمی‌کند. حتی به حرف‌های خود جهان هم که در ظاهر از همه بر آشفته‌تر است، نمی‌توان اعتماد کرد.

شرایط ملتهب پیش آمده بیش از پیش باعث بی اعتمادی میان کاراکتر‌ها شده است. هر کس رویی از دیگری دیده است و شک ندارد که آن دیگری روی دیگری هم دارد که از او پنهان است.

کلاف سر در گم مسائل بین کاراکتر‌های اصلی سریال کم پر پیچ و خم نبود که در اواخر این قسمت توجه مان به افرادی حاشیه ای‌تر هم جلب می‌شود.

هاله از طرف افرادی ناشناس تحت فشار قرار دارد و هر آنچه آن‌ها می‌خواهند انجام می‌دهد. هاله که در آستانه‌ی یک فروپاشی عصبی کامل است. صبحت کوتاهی با ژاله انجام می دهد و ژاله در خانه‌ی او تعداد زیادی کتاب پیدا می‌کند. تماس از شماره‌های غیر قابل مشاهده، تهدید و فشار روی هاله، ژاله را فقط و فقط به آرمین مظنون‌تر می‌کند.

در جایی دیگر پگاه که در آسایشگاهی بستری شده است تحت معالجه‌ی پزشکی قرار دارد که با موسیقی‌هایی که در اتاق پگاه پخش می‌کند موجب عصبی‌تر شدن او شده است. صدای جیغ و گریه‌هایی که گا‌ها برای هاله فرستاده می‌شود، صدای پگاه در آسایشگاه است و تمام این‌ها توسط فرد یا افرادی سازماندهی می‌شود که هنوز برای ما ناشناس هستند.

 

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 315 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 459 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد