توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت چهارم:

در این قسمت شاهد حضور سایر ستارگانی که تا قسمت قبلی در داستان حضور نداشتند، هستیم. فرهاد آئیش در نقش دکتر علی رضا خالقی، استاد دانشگاه و عضو هیئت مدیره شرکت، الهام کردا در نقش همسر دکتر خالقی و خواهر بهمن (حسین یاری)، دیبا زاهدی در نقش دختر خانواده‌ی زاهدی و ستاره پسیانی در نقش خواهر جوان موتوری که آرمین او را به قتل رساند. حضور این بازیگران در کنار ظاهر شدن دوباره‌ی مصطفی زمانی و پریوش نظریه در سیر داستان موجب پیچیده‌تر شدن روابط شخصیت‌ها و جذابیت بیشتر آن می‌شود.در قسمت قبل دیدیم که آرمین مشرقی تحت تاثیر اتفاقات گذشته دچار بی خوابی شده است و همه‌ی وقت خود را پای کامپیوتر و سایت کتابخوانی جدیدش می‌گذراند و جواب تلفن کسی را به جز مروارید نمی‌دهد.
آرمین که از برخی جزئیات زندگی فردی که مروارید می‌خواهد سیستمش را هک کند با خبر شده است، مروارید را تهدید می‌کند که شاید با هک کردن سیستم علی رضا خالقی، بخواهد که فایل‌ها و مدارک به دست آمده را منتشر کند و خود در نقش یک قهرمان ملی ظاهر شود.
اما مروارید با تهدیدی شدیدتر به موضوع ناپدید شدن مهرداد، جوان موتوری‌ای که آرمین در زیرزمین خانه اش به قتل رساند و با همراهی آناهیتا سر به نیستش کرد، اشاره و آرمین را مجاب به هک سیستم علی رضا خالقی می‌کند.

دکتر علی رضا خالقی استاد دانشگاه تحصیل کرده‌ای است که یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت مادر است و زندگی خانوادگی سالمی دارد و در کنار همسر دندانپزشک و دخترش که با وجود مشکلات حاد روحی اش نابغه‌ی موسیقی است، زندگی می‌کند. خالقی با خبردار شدن از پرونده‌ی فساد در مورد برج‌هایی که توسط شرمت قرار بود پیش فروش شوند، قصد دارد دست به افشاگری بزند.

به تلفن جواب ندادن‌های آرمین باعث می‌شود که مادر آرمین سری به خانه‌ی آن‌ها بزند. مادر آرمین که در یک سال گذشته بیشتر خرج زندگی آرمین و پدرش را می‌داده است از این که آرمین این ماه از او پولی درخواست نکرده و دکتر پدرش را نیز عوض کرده متعجب است و می‌خواهد که بداند شغل جدید آرمین چیست. پدر آرمین بعد از باخبر شدن از این که همسر سابقش در یک سال گذشته خرج زندگی اش را می‌داده است ابتدا به شدت خشمگین می‌شود و بعد‌تر احساس نا امیدی می‌کند.

ژاله که پیش از این از سرقت پرونده‌ها توسط آرمین با خبر بود، هاله (منشی شرکت با بازی آزاده صمدی) را که متوجه نبود بعضی پرونده‌ها شده و می‌خواهد که فیلم دوربین‌های امنیتی را چک کند، مجاب می‌کند که خودش فیلم‌ها را ببیند و نتیجه را به او اطلاع دهد. به این ترتیب او فیلم دزدی آرمین را از هارد دوربین‌های مدار بسته پاک می‌کند. ژاله که قبل‌تر هم نگران وضعیت آناهیتا بود با دیدن جهان (مصطفی زمانی) که برای آناهیتا مواد مخدر می‌آورد بیش‌تر از قبل نگران می‌شود و موضوع را با بهمن در می‌گذارد و از او کمک می‌خواهد.

مروارید هم که تهدید آرمین را جدی تلقی کرده است، همسرش نادر را به خانه‌ی مهرداد می‌فرستد تا با غزل، خواهر مهرداد، ملاقات کند. مروارید می‌خواهد که با زیر نظر داشتن غزل در مقابل آرمین و تهدیدش برای منتشر کردن اسناد و مدارک، برگ برنده را داشته باشد.

پازل روابط شخصیت‌های نهنگ آبی در هر قسمت تکمیل و تکمیل‌تر می‌شود و با بیشتر شدن جزئیات داستان و تعدد کاراکتر ها، شوق بینندگان برای تماشای قسمت‌های بعدی هم بیشتر می‌شود. جریان داستان با وجود اشاره‌ی ساعد سهیلی درباره‌ی سانسور‌های سریال کماکان به خوبی پیش می‌رود و خلل خاصی به چشم نمی‌خورد.

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 359 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 582 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 990 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد