توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت پنجم:

در قسمت‌های قبل روند تغییر یک دانشجوی درون گرای رشته‌ی امنیت شبکه به یک هکر در استخدام مافیا تا یک قاتل و تا کسی که دن کرلئونه وار استعداد رسیدن به مدارج بالای مافیا را هم از خود بروز می‌دهد، دیدیم. مشاهده کردیم که آرمین مشرقی که با یک سایت کتابخوانی و زندگی ساده‌ی خود مشغول بود، بعد از آشنا شدن با ژاله و دل بستن به او، پایش به شرکت و روابطی باز می‌شود که تا پیش از آن حتی فکرش را هم نمی‌کرد.

بعد از هک کردن سیستم یکی از اعضای هیئت مدیره به درخواست آناهیتا و نجات او از دست گماشته‌ای که از طرف پرویز، رئیس هیئت مدیره، برای آسیب زدن به آناهیتا مامور شده بود، و قتل جوان گماشته‌ی موتوری و سر به نیست کردن او، آرمین وارد رابطه‌ای با مروارید می‌شود. مروارید آرمین را برای حفظ امنیت شرکت و حفظ منافع خودش و شوهرش نادر به استخدام در می‌آورد.

اما پرونده‌ی هک کردن سیستم دکتر علیرضا خالقی، یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت مادر، که ادعای بر ملا کردن پرونده‌ی فساد اعضای شرکت در رابطه با یکی از پروژه‌های ساختمان سازی شرکت را دارد، رابطه‌ی آرمین را با مروارید و نادر وارد فاز جدیدی می‌کند.

در قسمت پنجم آرمین سیستم خالقی را هک می‌کند. او که با از سر گذراندن اتفاقات چند وقت گذشته، مثل قتل جوان موتوری، دچار نوعی از احساس قدرتمندی شده بود، پس از هک کردن سیستم خالقی بیش از پیش احساس قدرت می‌کند و فکر می‌کند که به جایی رسیده است که می‌تواند برای دیگران تصمیم بگیرد.

او پس از بررسی فایل‌های سیستم خالقی، وارد معامله‌ی جدیدی با مروارید می‌شود و دادن پسورد فایل‌ها را منوط به پرداخت مبلغ بالاتری می‌داند. او از مروارید مالکیت دفتری که در آن کار می‌کند را طلب می‌کند.

نادر پس از با خبر شدن از موضوع سراغ آرمین می‌رود و او را تهدید می‌کند که ماجرای قتل مهرداد را لو می‌دهد. اما آرمین به کلی ماجرا را منکر می‌شود و با حرف‌ها و رفتارش بیش از پیش نادر متزلزل را عصبانی می‌کند تا جایی که نادر تصمیم می‌گیرد خواهر مهرداد را در جریان قتل برادرش بگذارد و ماجرا را به پلیس اطلاع دهد، اما مروارید با ترفند‌های خودش او را آرام می‌کند.

مروارید راضی می‌شود که دو دانگ از دفتر را با شرط همکاری بیشتر آرمین به نام او کند. اما او پس از گرفتن سهمش از دفتر باز هم تمام فایل‌ها را در اختیار مروارید قرار نمی‌دهد و این بار به جای مبلغ بیشتر می‌خواهد که از نقشه‌ی مروارید برای خالقی سر دربیاورد.

با حرف‌های مروارید معلوم می‌شود که دکتر خالقی زندگی‌ای کاملا دو گانه دارد. او که مدتی مسئول شرکت در اتریش بوده است، عاشق یک خواننده‌ی اتریشی می‌شود و با او ازدواج می‌کند. مروارید با اطلاع از این موضوع به دنبال مدارکی است که با آن‌ها بتواند خالقی را تهدید کند که خانواده اش را از موضوع زندگی مخفی او در اتریش با خبر می‌کند.

اما آرمین برای فیصله‌ی این موضوع پیشنهادی کثیف تر، اما بهتر دارد. آرمین به مروارید پیشنهاد می‌کند که فایل‌های مربوط به رابطه‌ی خالقی و زن اتریشی اش و زندگی مخفیانه اش را برای خانواده اش بفرستد و در اینترنت منتشر کند. او معتقد است با رسوا کردن خالقی نزد مردم و خانواده اش شر او برای همیشه از سر آن‌ها کم می‌شود.

در این میان بهمن که تا اکنون فقط ناظر آشفتگی‌های آناهیتا بوده است، با تحریک منشی اش هاله، آناهیتا را تعقیب می‌کند و او را در خانه‌ی آرمین می‌یابد. بهمن آناهیتا و آرمین را در حال خیانت به خودش و ژاله می‌پندارد، اما باز هم خودش را کنترل می‌کند و با آن‌ها روبرو نمی‌شود.

قسمت پنجم قسمت نبرد قدرت و زور آزمایی آرمین، مروارید و نادر است و در این نبرد هرکس به دنبال اهداف خودش است. اما این آرمین است که از لحظه لحظه‌ی این جنگ لذت می‌برد. او هم در ذهن و هم در زندگی واقعی اش پا در عرصه‌هایی گذاشته است که سراسر برایش تجربه‌های هیجان انگیز است و گویی خود را در یک بازی کامپیوتری فرض می‌کند.

او حالا در پی عشقی پاک با ژاله است، کمی احساسات برای آناهیتا بروز می‌دهد و از اغوا کردن و بازی دادن مروارید هم باکی ندارد. از طرفی دیگر در افتادن با نادر که روزی از او می‌خواست که ضمانت جانش باشد هم برایش ماجراجویانه و همراه با ترس، اما جذاب است.

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 318 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 515 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 1.19 گیگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد