توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت نهم:

بعد از حمله‌ی جهان و متلاشی شدن لپ تاپ آرمین، همه چیز به نظر از دست رفته می‌آمد و تنها چند ثانیه تا بر ملا شدن راز دزد پرونده‌ها باقی مانده بود. در حالی که آرمین و مروارید آخرین تلاش‌های مذبوحانه‌ی خود را می‌کردند، آناهیتا باز هم وارد نقشه می‌شود. آناهیتا اگرچه در پی نقشه‌های خودش است و در ظاهر وارد شطرنجی با آرمین می‌شود، اما حرکات او به آرمین کمک می‌کند که حتی ساده‌تر از آن چه خودش فکر می‌کرد به اهدافش برسد.

آرمین هرچند به سختی و همراه با اندکی شانس و درگیر کردن همه‌ی اطرافیانش، از پدرش تا پگاه و ژاله، از این مهلکه هم سربلند بیرون می‌آید و شکستی دیگر برای آناهیتا رقم می‌زند.

در گوشه دیگر داستان نادر که متوجه شده از گوشی او با هاله تماس گرفته شده سعی می‌کند از ماجرا با خبر شود و با تهدیدی ضمنی از خود آرمین می‌خواهد که به او کمک کند تا سهم خود را در نقشه‌ی پاک شدن فیلم‌های شرکت بداند.

نادر اگرچه از هسته‌ی فعل و انفعالات دور افتاده است، اما در تکاپو است تا به خودش و به اوضاع اطرافش مسلط‌تر شود و همچنان برای همه‌ی شخصیت‌های درگیر داستان یک تهدید به شمار می‌رود.

تنها چیز مشترکی که میان همه‌ی کاراکتر‌ها ایجاد شده، شک است. دیگر هیچ کس به هیچ کس اعتماد ندارد و همه به همدیگر مشکوکند. جهان به آناهیتا، آناهیتا به مروارید، مروارید به آرمین، آرمین به بهمن و بهمن به همه…

بهمن: «ژاله راستش من دیگه به تو هم دیگه اطمینان ندارم. نمی‌دونم تو اون هارد چی بوده که همتون به جون هم افتادین…»

در پایان این قسمت همه‌ی شخصیت‌های داستان به جز آرمین بازنده اند. پدر آرمین و ژاله به راحتی توسط آرمین فریب می‌خورند و تهنا عواملی هستند برای پیشبرد نقشه‌های او. بهمن نمی‌تواند قدم مثبتی برای پیدا کردن فساد و دست‌های پشت پرده‌ی شرکت بردارد.

جهان کماکان معلق و نزدیک به آناهیتا، اما دور از اوست. نادر دست و پا می‌زند که وارد بازی شود، اما هنوز روزنه‌ای برای ورود نیافته است و آناهیتا شکست خورده و فروپاشیده و خسته است از مکر و قدرت پرویز و مروارید و حالا آرمین و بی خبری و سادگی بهمن.

 

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 340 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 500 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد