توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت ششم:

با عملی شدن نقشه‌ی آرمین زندگی خانواده‌ی دکتر خالقی تا فروپاشی کامل پیش می‌رود. پگاه، دختر دکتر خالقی، اولین نفری است که فایل تصویری منتشر شده را می‌بیند. او که تاب تحمل چنین شوک‌هایی را ندارد از لحاظ عصبی فرو می‌پاشد و او را به بیمارستان می‌برند. پگاه بعد از بهتر شدن حالش، مادرش را نیز در جریان اتفاق می‌گذارد.

دکتر خالقی قبل از این که بداند فایل منتشر شده است به نادر قول همکاری می‌دهد و از افشای پرونده‌ی فساد در ساختمان سازی شرکت می‌گذرد. اما هدف مروارید و آرمین چیز دیگری است. با منتشر شدن ویدئوی دکتر خالقی، آبروی او نه تنها نزد خانواده اش که درکل شهر نیز می‌رود و او خود را در حالی می‌یابد که هیچ چیزی برای از دست دادن ندارد، اما باز هم توسط مروارید و آرمین تهدید می‌شود که اگر سهامش در شرکت را واگذار نکند فایل‌های بیشتری برای انتشار وجود دارند.

خالقی رام نقشه‌ی مروارید و آرمین می‌شود و همه چیزش را از دست می‌دهد حتی سارا، همسرش را که نمی‌تواند این خیانت و ضربه‌ی احساسی را تحمل کند و خود را از پنجره‌ی آپارتمانشان به پایین می‌اندازد.

اگرچه بعد از هک کردن سیستم دکتر خالقی، جنگ سردی میان آرمین و مروارید شروع شده است، اما هر دوی آن‌ها نمی‌توانند انکار کنند که از همکاری با هم لذت می‌برند و هوش سیاه یکدیگر را تحسین می‌کنند. مروارید دیگر برای ادامه‌ی اداره‌ی شرکت به آرمین نیاز دارد و برای هر کاری از او مشورت می‌گیرد. مروارید ریاست یک شعبه از شرکت را به آرمین پیشنهاد می‌کند و از او می‌خواهد که به رابطه اش با ژاله پایان دهد.

آرمین پیشنهادات مروارید را می‌پذیرد. او برای فهمیدن بیشتر ژاله که کسی است که بیش از هر کسی دوست دارد بداند در سرش چه می‌گذرد، سیستمش را هک می‌کند و عکس‌هایی از ژاله به همراهی بهمن پیدا می‌کند و همین بهانه‌ای می‌شود تا رابطه‌ی آن دو به سردی گراید.

نادر همچنان برای قدرت یافتن دوباره و جلب توجه و محبت مروارید تلاش می‌کند، اما کماکان تلاش هایش بی اثر است و فقط جلوی دست و پای مروارید را برای عملی کردن نقشه هایش می‌گیرد. مروارید هم او را تحقیر می‌کند و مدام به او یادآوری می‌کند که موجودی بی مصرف است. قدرتمند‌تر شدن آرمین هم او را می‌آزارد و او دیگر جایی به جز پناه بردن به دامان غزل، خواهر مهرداد، ندارد.

آرمین شروع به تغییر دادن سر و شکل زندگی اش می‌کند و پدرش را از خانه‌ی قبلی به آپارتمانی که از مروارید گرفته است در جردن منتقل می‌کند و با وجود ابراز نگرانی‌های مادرش آن‌ها را مجاب می‌کند که شغل پر اهمیتش در شرکت باعث بهره مندی او از مزایایی، چون آن خانه شده است.

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 334 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 550 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 1.31 گیگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد