توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت دوم:

آرمین در حالی که هنوز با بحران خودساخته آناهیتا درگیر است تلاش می‌کند پی ببرد در دام چه توطئه ای افتاده، بهمن سعی می‌کند راز آناهیتا را کشف کند، نادر می‌خواهد بر اوضاع مسلط شود، اما این مروارید است که پیشنهاد تازه‌ای برای آرمین دارد تا زمانی‌که آن حادثه ای زندگی آرمین را زیر و رو می کند…

بعد از خودکشی آناهیتا، آرمین او را از مرگ نجات می دهد و به بیمارستان می برد. او سعی می کند آناهیتا را متقاعد کند که خطری از طرف مروارید و اعضای هیئت مدیره آن ها را تهدید نمی کند ولی اگر آناهیتا فرار کند باعث سوء ظن آن ها خواهد شد و آن وقت است که دردسر ایجاد می شود.

آناهیتا آرمین را در جریان محتوای فایل هایی که هک کرده است می گذارد. پرونده هایی مربوط به خرید زمین ها و ساخت شهرک ها و دریافت وام هایی که همگی توسط شرکت انجام می شوند و آن فایل ها سندی است بر فساد داخل شرکت.

آرمین که مدت کوتاهی است پا در دنیای واقعی گذاشته خیلی زود جرات پیدا می کند، او با مروارید دیدار می کند و پیشنهاد کارش را می پذیرد. مروارید از آرمین می خواهد که امنیت شبکه و سایت و حساب های شرکت را برقرار کند. او دلیلش برای اداره شرکت را کم کردن فشار کار از روی همسرش نادر عنوان می کند. آرمین حالا اعتماد به نفس پیدا کرده و احساس قدرت می کند و لحظه به لحظه خود را بیشتر درگیر روابط موجود در شرکت می کند.

هک شدن شبکه موجب به هم ریختن هیئت مدیره شده است و این اتفاقات نادر را بیش از هر کسی نگران و درگیر کرده است. او سعی می کند برای پرویز روانبخش که ظاهرا رئیس هیئت مدیره ی شرکت است- اوضاع را تحت کنترل جلوه دهد. اما پرویز خشمگین است و در پی انتقام از آناهیتا. بهمن هم که شرایط شرکت و روابط شخصیش با آناهیتا را مشوش و دچار خدشه می بیند، سعی می کند سر از کار آناهیتا در بیاورد.

 

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 254 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 414 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 1.2 گیگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد