توضیحات محصول

سریال نهنگ آبی یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، محصول سال ۱۳۹۷ است. تهیه‌کنندگی این کار بر عهده سعید ملکان است و این سریال در ۳۰ قسمت تولید و هر هفته منتشر می‌شود.

بازیگران:
لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی در «نهنگ آبی» ایفای نقش می‌کنند.

خلاصه قسمت نهم:

در نهنگ آبی قسمت ناشناس، آناهیتا بعد از افشاگری‌ای که در مهمانی خصوصی هیئت مدیره‌ی شرکت به راه می‌اندازد تصمیمش برای برخوردی جدی‌تر با مروارید و پرویز قطعی شده، آرمین از تصمیم ازدواجش با ژاله برای مروارید می‌گوید و در همین حال سعی می‌کند آناهیتا را مدیریت کند بی خبر از این که حادثه‌ای به زودی تمام محاسباتش را به هم خواهد ریخت…

آرمین تصمیم ازدواجش با ژاله را علنی می‌کند. پدر و مادرش با ژاله صحبت می‌کنند و کم کم به سمت فراهم کردن مقدمات ازدواج می‌روند.
نادر دست از عقده گشایی بر نمی‌دارد. او غزل را با خودش به خانه می‌برد تا مروارید را آزار دهد. نادر فقط یک ماه به مروارید زمان می‌دهد تا خانه را تخلیه کند.

آرمین: “تو این روزا کسی به خودش اجازه نمی‌ده فکری که تو سرشه رو حتی تو گوش کسی بگه چه برسه به این که فریادش بزنه. اون شب فکر می‌کردم کار آناهیتا بی فایده بوده. شبیه یه جور لجبازی شخصی، ولی بعدا فهمیدم کار اون شبش قراره خیلی چیزا رو بریزه به هم…”

آناهیتا بعد از حرف هایش در مهمانی شبانه همه را نگران کرده است و این نگرانی هم بی دلیل نیست. آناهیتا تصمیم خودش را گرفته و می‌خواهد به نوعی دست به انتحار بزند و بازی را تا مرحله‌ی آخرش برود. مرحله‌ی آخر بازی نهنگ آبی!

سیستم آرمین توسط فردی ناشناس هک می‌شود. فردی حرفه‌ای که این کار را طوری انجام می‌دهد که خود آرمین مطلع شود و به نوعی به او اعلام جنگ می‌کند. آرمین به مروارید و پرویز مشکوک است، اما او دشمنان دیگری هم دارد. کسان دیگری هم هستند که می‌توانند در پی انتقام از او باشند. آرمین با ورودش به بازی، زندگی خیلی‌ها را دگرگون کرده است. از نادر، که به نوعی مروارید را از او گرفت، تا خالقی که هم بی آبرو شد و هم خانواده اش از هم پاشید.

آرمین: “آناهیتا تاثیر عجیبی رو آدم‌ها می‌ذاره. از این آدم (جهان) یه بادیگارد ساخته که حاضره هر کاری براش بکنه. بدون این که به دلیلش فکر کنه. آناهیتا همیشه برای نتیجه گرفتن از دل مسیر‌های غیر منطقی بی ربط رد می‌شه برعکس مروارید که همیشه هر حرکتش رو صد بار حساب می‌کنه…”

آناهیتا به همراهی جهان و با یک اسلحه سروقت مروارید می‌رود و با تهدید و زور از او اسناد و مدارک مربوط به معاملات شرکت را می‌خواهد. او جهان را با خود همراه کرده تا به هر شکلی که شده مروارید را تحت فشار قرار دهد و به هدفش برسد.

در طرفی دیگر بهمن هم مثل آرمین تحت تاثیر ناشناسی دیگر قرار می‌گیرد. بهمن به آدرسی که به درستش رسیده می‌رود تا با کسی که نمی‌شناسد روبرو شود. زنی او را به خانه اش می‌برد و مدارک مهمی از شرکت را در اختیارش قرار می‌دهد، اما با رسیدن شوهر زن و درگیری‌ای که رخ می‌دهد چاقویی به بهمن می‌خورد و…

آرامش و پیروزی‌های آرمین حوصله‌ی مهره‌های دیگر بازی را سر برده است؛ بنابراین آن‌ها با نیرو‌ها و انگیزه‌های بیشتر دوباره وارد بازی شده اند. در این بین آناهیتا هنوز هم کل بازی را متعلق به خودش می‌داند و به هیچ وجه نمی‌خواهد بازنده باشد. بهمن همه‌ی تلاشش را می‌کند که از بازی سر در آورد، اما از همه آسیب پذیر‌تر است. نادر به هر قیمتی شده خودش را در بازی نگه می‌دارد و ناشناس یا ناشناسانی که کسی آن‌ها را نمی‌بیند، ولی گویی راه و رسم این بازی را بهتر از هر کسی می‌دانند.

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 340 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 500 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد