توضیحات محصول

معرفی سریال رقص روی شیشه
رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال 1397 است. این مجموعه که فضایى عاشقانه و اجتماعى دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از 29 بهمن ماه 1397 آغاز شده‌است و در 26 قسمت پخش خواهد شد. مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

خلاصه قسمت چهارم:

رعنا بعد از ضربه‌ای که با چاقو به سیاوش می‌زند او را که جراحتی سطحی برداشته است، به بیمارستان می‌رساند. سیاوش در جواب رعنا که می‌خواهد جای مخفی شدن یغما را پیدا کند، اظهار بی اطلاعی می‌کند.
شرخر‌هایی که معلوم می‌شود ادریس پشت آن‌ها است، چک یک و نیم میلیارد تومان از بدهی‌های یغما را به رعنا نشان می‌دهند و با تهدید خواهان این مبلغ هستند. رعنا هم با وجود این که از جریانات نمی‌تواند به درستی سر در بیاورد تصمیم می‌گیرد این پول را فراهم کند.
در قسمت چهارم رعنا به روی دیگری از شوهرش یغما پی می‌برد. رعنا با جست و جوی گوشی‌های یغما به شماره‌ای بر می‌خورد که بیش از سایر شماره‌ها با آن تماس گرفته شده است. شماره مربوط به زنی می‌شود که خودش را وکیل یغما معرفی می‌کند و رعنا را در جریان اموری می‌گذارد که پای یغما در آن‌ها گیر است.
یغما درگیر پرونده‌ای شده است که از ساخت یک مجتمع تجاری بزرگ شروع می‌شود، اما به پرونده‌ی فسادی اقتصادی بدل می‌شود و یغما هم در آن نقش دارد و عنوان مفسد فی الارض به او داده می‌شود. رعنا همچنین در جریان قرار می‌گیرد که یغما مدتی است، در واقع برای فرار، به فکر مهاجرت به کانادا بوده است و یک وکیل مهاجرت هم پی گیر کار‌های او و رعنا بوده است.
آدم‌های میرخان رد یکی از کسانی که با صابر در مهمانی حضور داشته را پیدا می‌کنند و با کتک زدن او می‌فهمند که مصرف مواد از پیش سمی شده احتمالا باعث مرگ صابر شده است و به دنبال پیدا کردن ردی از کسی که این مواد را برای صابر آورده است می‌روند.
آدم‌های ادریس هم رد راننده‌ای که قصد کشتن ادریس را داشت پیدا می‌کنند و بعد از شکنجه‌ی او از زبانش بیرون می‌کشند که از طرف چه کسی اجیر شده است و سپس او را می‌کشند. فردی قد بلند، قوز دار، سفید و هیکلی.
با این که موضوع ناپدید شدن یغما خط اصلی داستان رقص روی شیشه، تا اینجا، محسوب می‌شود، اما هنوز هر یک از شخصیت‌های داستان در پی نیت‌های خودشان هستند. سیاوش، برادر یغما، می‌خواهد که سند خانه اش را از دریا بگیرد و به طلب کار هایش بدهد.
ماکان سعی می‌کند طرح آشنایی و نزدیکی با دختر پول داری به نام نگار (با بازی ترلان پروانه) را بریزد که در قسمت‌های آینده مشخص خواهد شد که او هم با خود حاشیه‌هایی را وارد داستان خواهد کرد. ادریس نیز در پی زمین زدن یغما به تلافی عشق از دست رفته اش با رعنا است.
اتفاقات و روند پیشرفت داستان کماکان به سطحی‌ترین شکل ممکن پیش می‌رود. وکیل یغما، اگر راست گفته باشد، همان کسی که در قسمت اول با موتور سیکلت به کافه‌ی ماکان می‌آید و پاکتی از یغما تحویل می‌گیرد (با بازی سحر قریشی)، با اولین تماس و اولین سوال رعنا با او قرار می‌گذارد و همه چیز را برای او توضیح می‌دهد! رعنا هم به راحتی همه چیز را از بدهی‌های یغما تا پرونده‌ی فساد اقتصادی اش را می‌پذیرد و به فکر تامین پول برای چک‌های او می‌افتد و از لیلی پول قرض می‌خواهد!
در قسمت پنجم که شخصیت‌های جدیدی هم به داستان اضافه خواهند شد، احتمالا با ماجرا‌ها و گره گشایی‌های بیشتری رو برو خواهیم شد.

  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 380 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 677 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 959 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد