توضیحات محصول

معرفی سریال رقص روی شیشه
رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال 1397 است. این مجموعه که فضایى عاشقانه و اجتماعى دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از 29 بهمن ماه 1397 آغاز شده‌است و در 26 قسمت پخش خواهد شد. مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

خلاصه قسمت هفتم:

قسمت هفتم سریال رقص روی شیشه چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد. بعد از کشته شدن وکیل یغما، شرخر‌هایی که توسط ادریس اجیر شده اند خود یغما را هم پیدا می‌کنند. اما یغما از دست آن‌ها فرار می‌کند و تصمیم می‌گیرد به صورت قاچاق از کشور فرار کند.
یغما: “پام برسه تهرون دخلم اومده… باید فرار کنم… هرجا… تفلیس، باکو، ترکیه…”
رعنا برای فراهم کردن پول طلب کار‌ها تمام اسباب و وسایل خانه اش را حراج می‌کند، اما هنوز هم پول کم دارد. او از طرف دیگر باید با مسائل دریا و سیمین و خانواده اش هم دست و پنجه نرم کند.
کامران: “زندگی هممون به هم وصله… از وقتی تو شناسنامه بابا ننمون نوشته نام فرزندان: کامران، رعنا، ماکان، دریا زندگی هممون به هم وصله… هر آتیشی بسوزونی جرقه اش میفته تو زندگی ما…”
کامران و رعنا به دنبال دریا می‌روند و او را در حالی که مقدار زیادی مواد مصرف کرده است پیدا می‌کنند. کامران که از دیدن شرایط خانواده اش بسیار برآشفته است، سعی دارد به هر قیمتی که شده به اوضاع سامان دهد، اما بالاخره روشن می‌شود که خود او هم زندگی رو به راهی ندارد. همسرش او را ترک کرده و او بدون هیچ پشتوانه‌ای مجبور شده است که همراه دخترش به ایران بیاید.
بعد از کشته شدن وکیل یغما انتظار می‌رفت که داستان با التهاب بیشتری پیش رود، اما رقص روی شیشه روال گذشته خود را تکرار می‌کند. این که یک قسمت در میان غافلگیری‌هایی را رقم بزند و سپس آن را پی نگیرد و قسمتی دیگر آرام و کم تنتش پیش رود.
  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 360 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 656 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 891 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد