توضیحات محصول

معرفی سریال رقص روی شیشه
رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال 1397 است. این مجموعه که فضایى عاشقانه و اجتماعى دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از 29 بهمن ماه 1397 آغاز شده‌است و در 26 قسمت پخش خواهد شد. مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

خلاصه قسمت هشتم:

قسمت هشتم سریال «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه، امروز چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت) توسط موسسه تصویر دنیای هنر توزیع شد.
کامران: آدم‌ها بخوان برن دلیل نمی‌خوان …
رعنا و کامران زمانی به ویلای شمال می‌رسند که یغما دیگر آن جا نیست. آن‌ها قاچاقچی‌ای که قرار بود یغما را از مرز عبور دهد پیدا می‌کنند و قاچاقچی به آن‌ها می‌گوید که یغما به سلامت از ایران خارج شده است.
ماکان که مشتری‌های کافه اش را از دست داده است بالاخره راهی برای پول در آوردن پیدا می‌کند. او تصمیم می‌گیرد با اجاره دادن پورشه بخشی از مشکل بی پولی اش را حل کند. اما در همان اولین شب ماشین را از دست می‌دهد.
در این قسمت با روی دیگری از زندگی لی لی روبرو می‌شویم. لی لی که پدری پیر و بیمار هم دارد به شکل پنهانی با میرخان در ارتباط است و حالا از او بچه‌ای در شکم دارد.
میرخان: نسل من با وفاداری بزرگ شد و به این جا رسید…، ولی نسل شما بی وفایی بلده. با همون هم رشد می‌کنه. گنده می‌شه. هیولا می‌شه. اصلا معلوم نیست به کجا می‌خواد برسه… آدم از شما وحشت می‌کنه!
و، اما سیاوش و دریا.. دریا در غیاب سیاوش با سیروس مواجه می‌شود. دریا سیروس را که قصد تعرض به او را دارد، با ضربه‌ی چاقو زخمی می‌کند و از خانه فرار می‌کند. وقتی سیاوش برمی گردد با بدن زخمی سیروس مواجه می‌شود و زمانی که از ماجرا مطلع می‌شود با ضربات چاقو سیروس را از پا در می‌آورد.
رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی است. این عنوان برای بسیاری از مخاطبان سینما و تلوزیون مساوی با ملال انگیز و رقت آور است. آن‌ها معتقدند ملودرام‌ها بر پایه‌ی یک سری کلیشه‌ی خسته کننده ساخته می‌شوند و سعی در برانگیختن احساسات مخاطب دارند.
داستان رقص روی شیشه یک بدنه‌ی اصلی دارد که همان رابطه‌ی رعنا و یغما و ماجرای فساد مالی‌ای که گریبان یغما را می‌گیرد است. هرچند با در نظر گرفتن این که باعث و بانی گرفتاری‌های یغما، ادریس است دوباره به یک کلیشه‌ی مثلث عشقی می‌رسیم، اما جزئیاتی مانند پرونده فساد اقتصادی و عشق بازگشت به سینما و جنایت کاری که دلالی آثار هنری می‌کند، کمی داستان را امروزی‌تر و جالب توجه‌تر می‌کند.
اما خرده روایاتی مانند پیدا شدن عشق قدیمی سیمین در روز‌های نزدیک به پیری، ماجرای جدایی کامران و همسرش و رابطه‌ی لی لی با میرخان و بچه دار شدندش، هر چه تلاش می‌کنند احساسات برانگیز باشند، بیشتر بر ضد خود عمل می‌کنند و داستان را کش دار و حوصله سر بر جلوه می‌دهند.
به هر روی ظاهرا رقص روی شیشه هنوز در ابتدای مسیر است و تا پایان راه درازی در پیش.
  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 357 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 643 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 884 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد