توضیحات محصول

معرفی سریال رقص روی شیشه
رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال 1397 است. این مجموعه که فضایى عاشقانه و اجتماعى دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از 29 بهمن ماه 1397 آغاز شده‌است و در 26 قسمت پخش خواهد شد. مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

خلاصه قسمت نهم:

در قسمت نهم رقص روی شیشه؛ یغما ناپدید شده است و تلاش های رعنا برای پیدا کردن او بی نتیجه می ماند . از سوی دیگر سیاوش سر و کله اش پیدا می شود و برای دریا، مشکل تازه ای ایجاد می کند.
در این قسمت لی لی خبر بارداری اش را به میر خان می‌دهد و از او اجازه می‌خواهد که بچه را سقط کند. اما این خبر تاثیر متفاوتی روی میر خان می‌گذارد. میر خان با انگیزه‌ی فراوان تصمیم می‌گیرد از لی لی و بچه اش حمایت کند و با پراکنده کردن اطرافیانش، امپراطوری خود را از نو بسازد.
لی لی هم در اتفاق پیش آمده انگیزه‌های خود را دارد. او که از طرفی شریک جرم‌های ادریس است، علاقه‌ی دیرینه‌ای هم به یغما دارد و در ارتباطش با میر خان هم به دنبال اهداف بزرگ است.
ماکان که ماشین یغما را از دست داده است تلاش می‌کند که هر طور شده آن را پیدا کند، اما نه مدارک ماشین را دارد که به پلیس اطلاع دهد و نه می‌تواند موضوع را با رعنا و خانواده اش مطرح کند.
دریا پس از آزادی از بازداشتگاه توسط ادریس در کلینیک ترک اعتیاد بستری شده است و با توجه به قول و قراری که با او گذاشته است کلینیک را تحمل می‌کند. هنوز کسی هم خبری از سیاوش و به قتل رسیدن سیروس توسط او ندارد.
کامران هم سعی دارد که به جز مسائل خانوادگی، با حضور دوباره در ایران روابط گذشته اش را نیز بازیابی کند و دوباره به ورزش قهرمانی بپردازد.
و اما رعنا که در صحبت با برادرش از تصمیمش برای طلاق گرفتن غیابی می‌گوید پس از مدت‌ها بالاخره یغما را پیدا می‌کند، اما نه آن طور که انتظارش را داشت. یغما بعد از چند قسمت دوباره ظاهر می‌شود و در دفتر فیلم سازی، رعنا را به دست مامورین نیروی انتظامی می‌دهد و می‌رود.
حضور دوباره‌ی یغما در این قسمت، هرچند کوتاه است، اما خظ بطلانی بر شایعات پیرامون جدایی بهرام رادان از رقص روی شیشه می‌کشد. پیمان جعفری، تهیه کننده‌ی مجموعه، نیز در هفته‌ی گذشته طی مصاحبه‌ای جدایی رادان را شایعه خواند و اعلام کرد که همه‌ی عوامل سریال حقوق‌های معوقه دارند و او تا آخرین لحظه پای این پروژه می‌ماند تا تمامی حقوق عوامل و سرمایه گذاران این سریال محقق گردد.
باز هم گویی همه‌ی نیرو‌های تاثیر گذار در پیش برد داستان در حال تجدید قوا برای حمله‌های تازه به دشمنان خود هستند. با کم رنگ شدن انگیزه‌ها و کنش‌های شخصیت‌های اصلی مثل یغما، رعنا و ادریس حالا این شخصیت‌های فرعی مانند لی لی و کامران و دریا هستند که جریان را جلو می‌برند. دو قسمت گذشته بیشتر ما را آماده می‌کند تا کنش‌هایی مربوط به کامران یا لی لی و رابطه اش با میرخان ببینیم و به کلی خبری از کاراکتری مانند ادریس نیست.
در قسمت‌های گذشته به نظر می‌رسید که موضوع اصلی داستان که رابطه‌ی یغما و رعنا بود، کمی به حاشیه رانده شده است که در این قسمت با بازگشت یغما باز هم کمی به موضوع اولیه رقص روی شیشه پرداخته شد.
داستان‌ها و شخصیت‌های این مجموعه آنقدر زیاد هستند که در هر قسمت به گروهی از آن‌ها پرداخته می‌شود. این تعدد کاراکتر‌ها گاهی سبب تنوع در رنگ و بوی هر قسمت می‌شود، اما از طرفی هم در بیشتر اوقات مخاطب را با حجم زیادی از خرده روایات و شخصیت‌های روبرو می‌کند که هیچ آورده‌ای برای داستان اصلی ندارند و بیش‌تر به اتلاف وقت می‌مانند.
باید منتظر ماند و دید که تقابل شخصیت‌های اصلی و فرعی و رقص روی شیشه در قسمت‌های آینده به کجا می‌انجامد و کدام گروه است که در رسیدن به اهدافش از بقیه پیش می‌افتد.
  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 379 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 670 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 1 گیگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد