توضیحات محصول

معرفی سریال رقص روی شیشه
رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال 1397 است. این مجموعه که فضایى عاشقانه و اجتماعى دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از 29 بهمن ماه 1397 آغاز شده‌است و در 26 قسمت پخش خواهد شد. مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

خلاصه قسمت ششم:
کامران: “سیاوش که ادب کردنش به یه راند هم نمی‌کشه. من سر یغما ضربه فنی شدم. خودم همتون رو جمع می‌کنم.”

کامران، برادر رعنا و دریا، ورزشکاری رزمی است و سال‌ها در چین ساکن بوده است و حالا پس از ورودش به ایران با اوضاع نابسامان و آشفته‌ی خانواده اش روبرو شده است. مادری افسرده، خواهری معتاد، برادری ولنگار و خواهر دیگرش رعنا که گرفتار یک بازی پیچیده شده است. کامران اگرچه تسویه حساب‌هایی شخصی هم دارد، اما رو به راه کردن خانواده برایش در اولویت است.
رعنا: “همه چیز مثل قبل بود. هیچ چیز عوض نشده بود. مگه می‌شه یه نفر انقدر خوبه نقش بازی کنه؟!”
رعنا بالاخره پی به وجود ماشین پورشی که یغما برای تولدش خریده بود می‌برد. ماشینی که هیچ کس به جز ماکان از محل نگهداری اش خبر ندارد و این فقط و فقط کلاف سر در گم شک و شبه‌های رعنا را پیچیده‌تر می‌کند.
بازی در فیلم سینمایی هم اگرچه در نگاه اول خوب به نظر می‌رسد، اما تحرکات میان برخی عوامل نشان می‌دهد که رعنا در این پروژه هم آرامش نخواهد داشت و فیلم برداری هم آبستن حادثه خواهد بود.
ادریس: “خانم من آدم نیستم، من یه حیوون شبگردم. شب‌ها شکار می‌کنم تا بتونم زنده بمونم.”
ادریس با این که کمی از چشم میرخان افتاده است و میرخان به افرادش دستور داده که خانه و دفترش را برای پیدا کردن سیگار طلا  بگردند اما ادریس در کمال آرامش و نقشه هایش را پیش می‌برد. او وکیل یغما را پیدا می‌کند و او را تحت فشار قرار می‌دهد و و در تلاش است به خواسته‌هایش برسد.
رقص روی شیشه آرام و بدون عجله پیش می‌رود. به جز جریان اصلی داستان هرکدام از شخصیت‌ها هم خرده روایات خودشان را دارند و در هر قسمت به فراخور زمان به آن‌ها پرداخته می‌شود. روابط عاطفی میان سیمین و رضا بهادری، قمار بازی سیاوش، اعتیاد دریا، روابط در خانواده‌ی میرخان، تسویه حساب‌های کامران و…
با توجه به اتفاقات پیش آمده یغما به زودی باید باز هم آفتابی شود و بعید نیست به زودی با رعنا و خانواده اش روبرو شود. سیاوش از جای پنهان شدن یغما خبردار شده است و تنها کسی که از جریان کار‌های یغما با خبر بود، رویا اکلیلی (سحر قریشی) وکیل یغما، دیگر در دنیا نیست.
  • دانلود با لینک مستقیم در 3 کیفیت

کیفیت های موجود:

  • کیفیت 480 – میزان حجم: 558 مگابایت
  • کیفیت 720 – میزان حجم: 654 مگابایت
  • کیفیت 1080 – میزان حجم: 942 مگابایت
  • فرمت تمامی فایل ها: MP4
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد